Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Aulie, Reidar (1904-1977)
Mann, trær og hus

Olje på lerret
57x70
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000