Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Stjernerø 1906

Olje på lerret
43x66
Signert nede t.v.: Peder Gjemre

Stedsbestemt og datert nede t.h.: Stjernerö 1906.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 27 000