Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Torriset, Kjell (1950-)

Olje på lerret
62x105
Usignert

Dobbeltsignert: Kjell Torriset, datert 1986, samt påtegnet "London" på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000