Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Elin 1913-14

Radering, lysmål
22x31
Signert nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen på tre steder: Zorn 1913, Zorn og 1914. A-260.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000