Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Berserk 1914

Radering, lysmål
29x21
Signert nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1914. A-261.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500