Zorn, Anders(1860-1920)
Berserk 1914
Radering, lysmål
29x21
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1914. A-261.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500
Radering, lysmål
29x21
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering