Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Martinsen, Kåre (1912-1986)
Modellen

Olje på lerret
29x26
Signert nede t.h.: Kåre Martinsen

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen, samt datert 1962.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering