Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinnehode

Olje på plate
61x50
Usignert

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000