Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Grev Wedels Klassiske og Moderne
Forrige
13
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Weidemann, Jakob
(1923-2001)
Kvinnehode
Olje på plate
61x50
Usignert
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000