Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte ved forreven kyst 1905
Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1905
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
39x55
Vurdering
NOK 30 000–50 000