Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Los ved roret

Olje på lerret
28x46
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000