Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
Samtale på dørtrammen

Olje på lerret
52x43
Signert nede t.h.: Axel Ender -

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 130 000–150 000

Tilslag NOK 95 000 med forbehold