Ender, Axel(1853-1920)
To kvinner med brev i interiør
Olje på lerret
86x60
Signert nede t.h.: - Axel Ender -
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
86x60
Vurdering
NOK 150 000–200 000