Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
To kvinner med brev i interiør

Olje på lerret
86x60
Signert nede t.h.: - Axel Ender -

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000