Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Notfiske 1873

Olje på lerret
50x75
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1873

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–300 000

Tilslag NOK 250 000