Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Notfiske 1873
Olje på lerret
50x75
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1873
Vurdering
NOK 250 000–300 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
50x75
Vurdering
NOK 250 000–300 000