Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Havblikk ved Kristianiafjorden 1879

Olje på lerret
43x54
Signert og detart nede t.v.: HF Gude 1879

Påtegnet med tittel på baksiden: "Havblik af Kr.fjord "

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000