Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Nordnorsk landskap med sjøfugl

Olje på lerret
58x79
Signert nede t.h.: Smith Hald

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000