Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Kvinner med pram i landskap
Olje på lerret
98x148
Signert nede t.v.: S. Jacobsen-
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
98x148
Vurdering
NOK 150 000–200 000