Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Hjem fra seteren

Olje på lerret
62x96
Signert nede t.v.: A: Askevold

UTSTILT:

Kunst Verein, Bremen, kat.nr. 665.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000