Askevold, Anders(1834-1900)
Hjem fra seteren
Olje på lerret
62x96
Signert nede t.v.: A: Askevold
Kunst Verein, Bremen, kat.nr. 665.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000
Olje på lerret
62x96
Vurdering