Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Hjem fra seteren

Olje på lerret
62x96
Signert nede t.v.: A: Askevold

Kunst Verein, Bremen, kat.nr. 665.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 85 000