Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fra Sorrento 1840
Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Fearnley 1840.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 28. Blaafarveværket 1986, kat. nr. 106.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000