Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fra Sorrento 1840

Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Fearnley 1840.

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 28. Blaafarveværket 1986, kat. nr. 106.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000