Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Gutt på svaberg 1886

Olje på lerret
55x48
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring 1886

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000