Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Dahl, Hans (1849-1937)
Folkeliv i Vestlandsfjord

Olje på lerret
92x144
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 120 000