Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Kvinne og barn i bjerkeskog ved sjø 1884

Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker. 84.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering