Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Kvinne og barn i bjerkeskog ved sjø 1884
Olje på lerret
33x48
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker. 84.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
33x48
Vurdering