Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Fra Simoa paa Modum 1894

Olje på lerret
62x86
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 94.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Fra Simoa paa Modum, samt signert av kunstneren.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 25 000