Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Warsinski, Richard (1937-1996)
Komposisjon med figurer

Akvarell og fettstift
lysmål, 74x61
Signert nede t.h.: RW

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering