Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Rose, Knut (1936-2002)
Figurer 1981

Olje på lerret
56x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Rose 1981

Signert og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000