Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Hus og hage

Olje på lerret
40x50
Signert nede t.h.: Weidemann.

Antagelig Syd-Frankrike ca. 1959.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 26 000