Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Hol, Dag (1951-)
Skogslandskap med flyvende fugl 1984

Olje på plate
38x52
Signert og datert nede t.h.: Dag Hol 84

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering