Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Sand, Vebjørn (1966-)
Sydlandsk landskap med kloster

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: V Sand

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 15 000 med forbehold