Sand, Vebjørn(1966-)
Sydlandsk landskap med kloster
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: V Sand
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: V Sand
Vurdering
NOK 20 000–25 000