Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Résignation 1961

Fargelitografi, lysmål
75x57
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1961

Påtegnet med tittel nede t.v. og: lith., nede t.h.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 500