Sørensen, Henrik(1882-1962)
Résignation 1961
Fargelitografi, lysmål
75x57
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1961
Påtegnet med tittel nede t.v. og: lith., nede t.h.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 5 500