Strømme, Olav(1909-1978)
Abstrakt by 1975
Olje på plate
28x33
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O. Strømme 1975
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
28x33
Vurdering
NOK 5 000