Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Abstrakt by 1975

Olje på plate
28x33
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O. Strømme 1975

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 4 000