Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Hus med hage og mennesker 1915

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 60 000