Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Jernbanestasjon

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel på plakett på rammen. Signert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1970 og Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. 13.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000