Borgen, Fredrik(1852-1907)
Fra Kroken i Sogn 1876
Olje på papir, oppklebet på plate
15x25
Signert og datert nede t.h.: Fr. Borgen 76
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
15x25
Vurdering
NOK 10 000