Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Borgen, Fredrik (1852-1907)
Fra Kroken i Sogn 1876

Olje på papir, oppklebet på plate
15x25
Signert og datert nede t.h.: Fr. Borgen 76

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000