Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Bolling, Svein (1948-)
Løpende mann og hund

Olje på lerret
24x33
Signert nede t.h.: Bolling

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1977, utenfor katalog.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000