Bolling, Svein(1948-)
Løpende mann og hund
Olje på lerret
24x33
Signert nede t.h.: Bolling
Kunstnerforbundet, Oslo 1977, utenfor katalog.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
24x33
Signert nede t.h.: Bolling
Vurdering
NOK 5 000