Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Bolling, Svein(1948-)
Løpende mann og hund

Olje på lerret
24x33
Signert nede t.h.: Bolling

Kunstnerforbundet, Oslo 1977, utenfor katalog.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 7 500