Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Mannsportrett 1875
Blyant på papir, lysmål
42x31
Signert og datert nede t.v.: Hans Heyerdahl 75.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Blyant på papir, lysmål
42x31
Vurdering
NOK 2 000