Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Mannsportrett 1875

Blyant på papir, lysmål
42x31
Signert og datert nede t.v.: Hans Heyerdahl 75.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000