Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Fra heia 1968

Blandingsteknikk, lysmål
35x47
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 15/7 1968

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00