Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Tannæs, Marie (1854-1939)
Skogsti 1890

Olje på lerret
58x86
Signert og datert nede t.v.: Marie Tannæs. 90.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000