Thrane, Ragnhild(1853-1913)
Sittende akt
Olje på lerret
55x47
Signert noe utydelig oppe t.v.: Ragnhild Thrane
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500 med forbehold
Olje på lerret
55x47
Vurdering