Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Thrane, Ragnhild (1853-1913)
Sittende akt

Olje på lerret
55x47
Signert noe utydelig oppe t.v.: Ragnhild Thrane

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering