Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Thrane, Ragnhild(1853-1913)
Sittende akt

Olje på lerret
55x47
Signert noe utydelig oppe t.v.: Ragnhild Thrane

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 6 500 med forbehold