Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Urdal, Atle(1913-1988)
Figurer 1963

Olje på lerret
36x74
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -1963

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 200