Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Urdal, Atle (1913-1988)
Figurer 1963

Olje på lerret
36x74
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal -1963

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000