Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Urdal, Atle(1913-1988)
Kystlandskap

Olje på plate
30x64
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Påtegnet på lapp på baksiden: Nr. 32.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 200