Urdal, Atle(1913-1988)
Kystlandskap
Olje på plate
30x64
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Påtegnet på lapp på baksiden: Nr. 32.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 200
Olje på plate
30x64
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Vurdering
NOK 2 000