Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Riis, Bendik (1911-1988)
Apostel. Drømmemesteren 1951

Blandingsteknikk, lysmål
36x28
Signert og datert nede på arket Bendik Riis Dec. Jan. 1951

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 12 000–14 000