Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Riis, Bendik (1911-1988)
Elvelandskap 1945

Blandingsteknikk, lysmål
40x57
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis 1945

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000