Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Christensen, Finn (1920-2009)
En portal

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Finn Christensen.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering