Christensen, Finn(1920-2009)
En portal
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Finn Christensen.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 4 200
Olje på lerret
60x73
Vurdering