Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Clüver, Bernt(1897-1941)
Høst Hadeland

Olje på plate
46x53
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Clüver -29

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 6 500