Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Clüver, Bernt (1897-1941)
Høst Hadeland

Olje på plate
46x53
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Clüver -29

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering