Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Akt 1947

Radering, lysmål
27x9
Signert og datert nede t.h.: Ludvik Eikaas/47

Nummerert nede t.v.: 1/5

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500