Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Sittende akt 1947
Litografi, lysmål
38x41
Signert og datert nede t.h.: Ludvik Eikaas/47
Nummerert nede t.v.: 1/10
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
38x41
Nummerert nede t.v.: 1/10
Vurdering