Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Sittende akt 1947

Litografi, lysmål
38x41
Signert og datert nede t.h.: Ludvik Eikaas/47

Nummerert nede t.v.: 1/10

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000