Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Zorn, Anders (1860-1920)
Sappo

Radering, lysmål
24x22
Signert nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: 1919 Zorn.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering