Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Ras 1949

Radering, lysmål
31x53
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge - 49

Påtegnet med tittel nede t.v., samt: Eget trykk. Påtegnet med dedikasjon nede på arket.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00