Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Revold, Axel (1887-1962)
Lofotfiskere

Litografi, lysmål
58x69
Signert nede t.h.: Axel Revold

Nummerert nede t.v.: 102/250. Påtegnet med tittel og dateret 1947 på baksiden.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000