Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ransve, Bjørn (1944-)
Lolita 1990

Litografi, lysmål
49x32
Alle signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1990

Nummerert: 21, 31 og 47 av 140. 3 stk i samme ramme.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering