Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hagen, Else (1914-2010)

Litografi, lysmål
54x63
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 260/260.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000