Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hansteen, Nils (1855-1912)
Skibbrudd 1894

Blandingsteknikk på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 94

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000