Hansteen, Nils(1855-1912)
Skibbrudd 1894
Blandingsteknikk på papir, lysmål
30x23
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 94
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
30x23
Vurdering
NOK 3 000–5 000